İçeriğimde neler var?

  Estetik Uygulamalar

  Estetik uygulamalar günümüzde genital bölgede de sıklıkla tercih edilmektedir. Hormonal nedenler, sık doğum ya da müdahaleli doğumlar gibi durumlar sonucunda deforme olan genital bölgede cerrahi ya da lazer yöntemi ile estetik işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Günümüzde sıklıkla başvurulan işlemler ise aşağıdaki şekilde sıralanabilmektedir;

  Başlıca Estetik Uygulamalar 

  •  Vajina daraltma
  •  Vajina beyazlatma
  •  Labioplasti
  •  Kızlık zarı dikimi 

  Genital estetik uygulamaları öncesinde mutlaka ayrıntılı bir jinekolojik muayene ve nitelikli bir planlama gerekmektedir. Genital bölge estetiği dış genital bölge estetiği ve iç genital bölge estetiği olarak iki farklı grupta incelenmektedir.

  Dış genital bölge estetiği; labioplasti ve pubis estetiğinin yanı sıra dış dudakların dolgunlaştırılması ve asimetrik görüntünün ortadan kaldırılması işlemlerini içerirken iç genital bölge estetiği ise; vajina daraltma (vajinoplasti) ve kızlık zarı dikimi işlemlerini ifade etmektedir.

  Estetik Uygulamalar İçin Hangi Doktora Başvurulmalı?

  Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ve estetik uygulamaların vücudun hemen her noktasında uygulanabilmesi sonucunda genital estetik uygulamalarına da sıklıkla başvurulmaya başlanmıştır. Genital estetik uygulamaları; kadın genital sistemini ayrıntılı bir şekilde değerlendirebilen ve bu konuda tecrübeli kadın hastalıkları ve doğum uzmanları tarafından konforlu bir şekilde uygulanabilmektedir. İstanbul genital estetik uygulamaları hakkında detaylı bilgiler için: 0 216 688 10 88 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

   

  FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN!

  Online Randevu